Поштові скриньки в під'їзд 

Поштові скриньки в під'їзд

Сучасний ринок житлової нерухомості перебуває на піку свого розвитку, завдяки чому така категорія продукції, як багатосекційні поштові скриньки, користується великої популярністю – їх замовляють для розміщення в під’їздах багатоквартирних будинків.

Типові секційні конструкції виготовляються по аналогії з поштовими шафами з високоякісної холоднокатаної сталі, що попередньо пройшла всі етапи антикорозійної обробки та порошкового фарбування на власній фарбувальній лінії.

Поштові скриньки в під'їзд представлені в нашому асортименті двома основними різновидами: Поштові скриньки багатоквартирні для висотних будинків - класичні вертикальні конструкції модульного типу в традиційному дизайні:

  • Горизонтальні компактні секційні поштові скриньки для під'їздів з верхнім завантаженням кореспонденції.
  • Багатоквартирні поштові скриньки з верхнім типом загрузки, які можна придбати в типовій комплектації або замовити за індивідуальним проектом (від 500 квартир).

Наша компанія «Галіндустрія» по праву вважається лідером ринку у Львові зокрема і в Україні в цілому у сфері виробництва поштових скриньок для під'їздів багатоквартирних будинків. У нас ви можете придбати поштові скриньки від виробника в будь-якій конфігурації оптом та в роздріб. Слід зазначити, що наша ціна на поштові скриньки для під'їздів дійсно доступна, а для оформлення замовлення досить звернутися до наших фахівців будь-яким зручним для вас способом.