Поштові скриньки в під'їзд 

Поштові скриньки для багатоквартирних будинків

Хто виробник:

Наша компанія ТзОВ “Галіндустрія” є найбільшим виробником багатосекційних поштових скриньок в Україні. Підприємство з 2003 року займається виготовленням та продажем різних металевих меблів та інших виробів з металу.

Як виглядають:

Всі поштові скриньки виготовлені в сучасному стилі. По формі є два варіанти: вертикальний та горизонтальний прямокутник. Поштові скриньки покриті порошковою фарбою різних кольорів, а також комбінацій кольорів. Є моделі закритого типу та щілинні. Більшість моделей мають місце під вставку бірки з номером квартири або прізвищем абонента, а для тих, які не мають передбаченого місця, бірку можна наклеїти. На сайті опубліковані наші стандартні моделі та кольори. При купівлі гуртом більше 500 квартир, можна замовити інший колір з нашого набору для будь-якої моделі: сірий (RAL 7035), чорний (RAL 9005), бежевий (RAL 1001), бежевий (RAL 1015), білий (RAL 9016), коричневий ( RAL 8017).

Де і як можна купити наші поштові скриньки:

 • Безпосередньо у Львові за адресою нашого виробництва: вул. Земельна, 22.
 • Замовити по телефону або через інтернет-сайт вказавши всю необхідну інформацію для формування рахунку на оплату та документів на доставку.
 • В мережі магазинів “Епіцентр” та “Нова лінія” в малих роздрібних об’ємах (тільки модель ЯП-М)

Яка ціна поштових скриньок:

Наші поштові скриньки є найдешевшими на ринку України, та одні з кращих по якості. На гуртові замовлення діють вигідні знижки, починаючи від 200 квартир, що дозволяє недорого укомплектувати скриньками великий будинок чи комплекс.

Як здійснюється доставка:

В нас є три варіанти доставки поштових скриньок по Україні:

 1. “Новою Поштою” - доставка невеликих та одиничних замовлень. На нашому сайті можна порахувати приблизну вартість доставки.
 2. “Міст Експрес” - середні об’єми на палетах.
 3. Приватними перевізниками - для великих об’ємів замовлень. Вартість доставки в цьому варіанті може бути в 2 рази дешевшою в порівнянні з доставкою через Нову Пошту.

Найчастіше ми здійснюємо відправку поштових скриньок в Київ, Одесу, Харків, Дніпропетровськ та інші міста з великою кількістю багатоповерхівок, а особливо новобудов.

Який захист мають поштові скриньки:

Поштові скриньки мають надійний металевий замок китайського виробництва з двома ключами. За бажанням клієнта, можна встановити поштові замки польського виробництва, які мають вищу секретність, але відповідно є дорожчими. Є антивандальні моделі закритого типу, в яких вкладання кореспонденції здійснюється лише листоношею.

Де встановлюються:

Багатосекційні поштові скриньки встановлюються в багатоквартирних будинках (під'їздах будинків), в бізнес-центрах (офіс-центрах), в готелях, гуртожитках тощо.

З якого матеріалу виготовлені:

Всі поштові скриньки виготовлені з холоднокатаного металу марки 08 КП товщиною 0,8 мм та покриті порошковою фарбою різних кольорів.

На скільки секцій/квартир розрахована одна поштова скринька:

Наші поштові скриньки розраховані на кількість від 4-х (малі) - до 10-х (великі) секцій/квартир. Варіанти кількості секцій в одній скриньці можна вибирати в залежності від кількості квартир в будинку чи під’їзді, відповідності затвердженому дизайну інтер’єру, просторових обмежень приміщення або бажання зекономити, так як чим більше секцій в одній скриньці, тим дешевша ціна на одну квартиру.

Для чого призначені:

Багатосекційні поштові ящики призначені для отримання листів, газет, журналів, квитанцій та іншої кореспонденції розміром до формату А4. Для зменшення кількості спамної кореспонденції, рекомендуємо замовляти ящики закритого типу з загальним ключем для листоноші.

Де і як кріпляться:

Всі наші скриньки є навісними, тобто кріпляться на стіну за допомогою звичайних дюбелів та 4-х отворів на задній частині скриньки.

Фотогалерея поштових скриньок в інтер'єрі:

Поштові скриньки в загальному інтерєрі
Поштові скриньки в інтерєрі біля ліфту
Поштові скриньки в інтерєрі - ліфт та східна клітка
Поштові скриньки в інтерєрі - на стіні
Поштові скриньки в інтерєрі - східна клітка
Поштові скриньки в загальному інтерєрі
Поштові скриньки в загальному інтерєрі
Поштові скриньки в інтерєрі - ліфт
Поштові скриньки в інтерєрі - ліфт та східна клітка
Поштові скриньки в 3D

Дивитися каталог поштових скриньок

Розрахунок вартості доставки
Розрахунок вартості
доставки

   грн
   Вартість доставки
   вагою кг
   Детальний розрахунок
   Вибачте! З технічних причин ми не змогли розрахувати Вартість посилки