Шафи металеві 

Металеві меблі здавна вважаються оптимальним рішенням для оснащення приміщень загального користування не тільки завдяки прекрасним експлуатаційним характеристикам та довговічності, а й завдяки досить демократичній вартості. Наша компанія «Галіндустрія» - один з найбільших вітчизняних виробників металевих меблів. Ми заслуговуємо на вашу довіру, оскільки володіємо солідним досвідом роботи в цій галузі та пропонуємо інноваційні рішення. У нас ви можете придбати або замовити шафи металеві для роздягалень, камери схову, меблі для оснащення архівів і складських приміщень.

Металева шафа в порівнянні з дерев'яними аналогами має низку переваг:

 • Суттєво збільшений строк гарантійної експлуатації;
 • Механічна стійкість, несхильність до деформації;
 • Невисока вартість;
 • Універсальність та простота у використанні;
 • Естетичність завдяки широкому вибору високоякісних порошкових фарб.

У нас ви можете придбати багатофункціональні шафи металеві дійсно недорого. При стабільній якості виробництва ми гарантуємо індивідуальний підхід до виконання замовлень будь-якого обсягу, пропонуємо широкий асортимент типових виробів та індивідуальних моделей, а також йдемо назустріч кожному клієнту та створюємо оптимальні рішення для будь-якого бюджету.

Шафи для одягу з металу практичні та універсальні. Основний матеріал виробництва металевих меблів - високоякісна листкова сталь, яку ми додатково захищаємо антикорозійними засобами та стійкими до механічних пошкоджень порошковими фарбами. Висока якість, лаконічний дизайн та оптимальна комплектація наших виробів дозволяє використовувати їх для оснащення роздягалень на гардеробних на підприємствах, в офісних, торговельних, спортивних та оздоровчих комплексах, а також в освітніх закладах.

Окрім шаф ви можете придбати у нас також камери зберігання з металу - антивандальні і універсальні вироби для оснащення супермаркетів, залів очікування на вокзалах, в торгових центрах, адміністративних установах, архівах тощо.

Камери зберігання і металеві шафи можуть бути виготовлені за типовими або вашим власними проектами. Індивідуальний підхід у проектуванні дозволяє нам створювати повноцінні меблеві групи, які здатні задовольнити потребу в раціональному зонуванні приміщень будь-якої конфігурації

Розрахунок вартості доставки
Розрахунок вартості
доставки

   грн
   Вартість доставки
   вагою кг
   Детальний розрахунок
   Вибачте! З технічних причин ми не змогли розрахувати Вартість посилки