Шафи металеві для роздягалень 

Перелік категорій:

 • Шафи для роздягалень металеві однорівневі (ШОМ-1)

  Шафки металеві для одягу

  Шафи для роздягалень користуються великою популярністю в оснащенні торгових і виробничих підприємств, спортивних і оздоровчих центрів, а також освітніх установ. Оптимальний розмір і внутрішня конфігурація дозволяють вважати продукцію нашої компанії «Галіндустрія» практично універсальною - вона може використовуватися для зберігання спецодягу працівників та особистих речей відвідувачів.

  Ми пропонуємо широкий асортимент стандартних моделей шаф для роздягалень, а також майже необмежені можливості індивідуального проектування та виробництва, завдяки чому ви можете максимально зручно та раціонально обіграти приміщення навіть нестандартного типу.

  Сучасні гардеробні та роздягальні повинні бути зручними та функціональними. В процесі виробництва металевих меблів ми керуємося саме цими принципами, а також солідним досвідом роботи в даній галузі. Комбінація передових технологій, використання високоякісної сировини і ергономіки в проектуванні дозволяє нам пропонувати вам дешеві і практичні моделі на будь-який смак і бюджет.

  Вся наша продукція в цій категорії відповідає стандартам якості. Серед її ключових переваг:

  Надійність та довговічність - наші вироби стійкі до впливу підвищеної вологості, механічних пошкоджень і температурних перепадів завдяки антикорозійній обробці і захисному фарбуванню високоякісними та ефективними порошковими фарбами;
  Оптимальна конфігурація - кожна шафа металева для одягу оснащується поличками для зберігання головних уборів та взуття (додаткова опція),, гачками для розвішування робочого або змінного одягу;
  Безпека – шафи комплектуються індивідуальними поворотними замками;
  Модульність – наші вироби можуть комбінуватися між собою;
  Великий вибір моделей з 1, 2 або 4 камерами;
  Антивандальність;
  Значно менша в порівняні з виробами з дерева та ДСП вага.
  В нашому асортименті великим різноманіттям представлені розбірні шафи – зручні в транспортуванні моделі, що також вирізняються простотою конструкції. Саме їх обирає більшість наших клієнтів при розміщенні замовлення на велику кількість меблів для роздягалень і гардеробних.

  Вибрати і придбати практичні меблі з металу в нашій компанії дуже просто - ви можете ознайомитися з представленими на нашому сайті фото типових моделей або проконсультуватися з нашими фахівцями, а також розмістити замовлення на виробництво шаф необхідного вам розміру, конфігурації або в індивідуальному дизайні.

  Відео-інструкція по збиранню шафи металевої для одягу з перегородкою ШОМ-1:

 • Шафи для одягу з перегородкою (ШОМ-1П)

  Відео-інструкція по збиранню шафи металевої для одягу з перегородкою ШОМ-П:

 • Шафи для роздягалень металеві дворівневі (ШОМ-2)

  Відео-інструкція по збиранню шафи металевої для одягу з перегородкою ШОМ-2:

 • Супутні товари до шаф металевих

  Супутні товари до шаф металевих

Перелік товарів: 31 шт.

Опис шаф металевих

Металеві меблі здавна вважаються оптимальним рішенням для оснащення приміщень загального користування не тільки завдяки прекрасним експлуатаційним характеристикам та довговічності, а й завдяки досить демократичній вартості. Наша компанія «Галіндустрія» - один з найбільших вітчизняних виробників металевих меблів. Ми заслуговуємо на вашу довіру, оскільки володіємо солідним досвідом роботи в цій галузі та пропонуємо інноваційні рішення. У нас ви можете придбати або замовити шафи металеві для роздягалень, камери схову, меблі для оснащення архівів і складських приміщень.

Металева шафа в порівнянні з дерев'яними аналогами має низку переваг:

 • Суттєво збільшений строк гарантійної експлуатації;
 • Механічна стійкість, несхильність до деформації;
 • Невисока вартість;
 • Універсальність та простота у використанні;
 • Естетичність завдяки широкому вибору високоякісних порошкових фарб.

У нас ви можете придбати багатофункціональні шафи металеві дійсно недорого. При стабільній якості виробництва ми гарантуємо індивідуальний підхід до виконання замовлень будь-якого обсягу, пропонуємо широкий асортимент типових виробів та індивідуальних моделей, а також йдемо назустріч кожному клієнту та створюємо оптимальні рішення для будь-якого бюджету.

Шафи для одягу з металу практичні та універсальні. Основний матеріал виробництва металевих меблів - високоякісна листкова сталь, яку ми додатково захищаємо антикорозійними засобами та стійкими до механічних пошкоджень порошковими фарбами. Висока якість, лаконічний дизайн та оптимальна комплектація наших виробів дозволяє використовувати їх для оснащення роздягалень на гардеробних на підприємствах, в офісних, торговельних, спортивних та оздоровчих комплексах, а також в освітніх закладах.

Окрім шаф ви можете придбати у нас також камери зберігання з металу - антивандальні і універсальні вироби для оснащення супермаркетів, залів очікування на вокзалах, в торгових центрах, адміністративних установах, архівах тощо.

Камери зберігання і металеві шафи можуть бути виготовлені за типовими або вашим власними проектами. Індивідуальний підхід у проектуванні дозволяє нам створювати повноцінні меблеві групи, які здатні задовольнити потребу в раціональному зонуванні приміщень будь-якої конфігурації