ТОВ "Галіндустрія" - Про нас: виробництво металевих виробів і продаж гуртом. Низькі ціни.

Коли мова заходить про високоякісне металеве устаткування, ми з гордістю стверджуємо - в нашій компанії «Галіндустрія» практикується інноваційний підхід до реалізації проектів незалежно від складності, процес контролю якості повністю відповідає сучасним стандартам, а клієнтоорієнтованість гарантує можливість реалізації проектів будь-якого обсягу.

Виробництво виробів з листової холоднокатаної сталі кращих марок – наша основна спеціалізація. Виробничі цехи оснащені сучасним обладнанням для лазерної різки та згинання металу, а в процесі роботи використовуються новітні технології - ці два фактори дозволяють нам підтримувати стабільно високі темпи виконання замовлень і гарантувати відповідність кожного виробу санітарно-гігієнічним нормам.

Виробничі потужності локалізовані у Львові, проте завдяки розвиненій логістичній інфраструктурі та налагодженим процесам транспортування продукції ми працюємо по всій Україні, пропонуючи кожному клієнтові доступні ціни на наші товари при купівлі оптом та в роздріб.

Власне конструкторсько-дизайнерське бюро дозволяє виготовляти не тільки типові моделі, а й оригінальні вироби за індивідуальними кресленнями, більшість з яких по праву вважаються унікальними.

У нас ви можете придбати або замовити у власному дизайні для особистого та громадського користування продукцію наступних типів:

  • Обладнання для складських приміщень, архівів - металеві стелажі (монолітні і розбірні), колекторні шафи;
  • Меблі для гардеробних та кімнат для переодягання - шафи для одягу, камери схову, лавки;
  • Обладнання для оптимізації експлуатації і ремонту інженерних систем - ревізійні двері, скриньки під сигналізацію, лічильники та автомати, а також металеві аптечки;
  • Поштові скриньки - індивідуальні, для багатоквартирних будинків, а також замки для їх комплектації;
  • Покрівельний декор –вказівники напрямку вітру, флюгери;
  • Прикраси для фасаду – таблички з назвами вулиць, номери будинків, термометри, вивіски; Інтер'єрний декор - ключниці, гачки;
  • Прикраси для саду - кронштейни для ліхтарів, квітів, тощо.

Для нас важливий кожен клієнт, саме тому ми сформували гнучку систему ціноутворення - ви з легкістю знайдете в нашому асортименті все необхідне на будь-який бюджет.

Ми розвиваємося разом з вами - вивчаємо потреби наших клієнтів, попереджуємо їхні бажання і пропонуємо дійсно корисні та функціональні товари. Співробітники «Галіндустрія» - це професіонали з багаторічним досвідом, які сприймають робочі процеси з творчої точки зору, постійно вдосконалюються самі і вдосконалюють нашу продукцію.

Незважаючи на істотну конкуренцію в такому сегменті ринку, як виготовлення виробів з листкового металу, ми змогли стати надійним партнером для безлічі підприємств завдяки чесності в бізнес-відносинах. Серед наших постачальників - провідні українські та зарубіжні компанії, в якості сировини і комплектуючих яких ми абсолютно впевнені.

Ми працюємо для того, щоб вас оточували красиві і практичні речі - вдома, на роботі, будь-де.