Шафи для роздягалень металеві однорівневі (ШОМ-1) 

Перелік товарів: 10 шт.

Шафки металеві для одягу

Шафи для роздягалень користуються великою популярністю в оснащенні торгових і виробничих підприємств, спортивних і оздоровчих центрів, а також освітніх установ. Оптимальний розмір і внутрішня конфігурація дозволяють вважати продукцію нашої компанії «Галіндустрія» практично універсальною - вона може використовуватися для зберігання спецодягу працівників та особистих речей відвідувачів.

Ми пропонуємо широкий асортимент стандартних моделей шаф для роздягалень, а також майже необмежені можливості індивідуального проектування та виробництва, завдяки чому ви можете максимально зручно та раціонально обіграти приміщення навіть нестандартного типу.

Сучасні гардеробні та роздягальні повинні бути зручними та функціональними. В процесі виробництва металевих меблів ми керуємося саме цими принципами, а також солідним досвідом роботи в даній галузі. Комбінація передових технологій, використання високоякісної сировини і ергономіки в проектуванні дозволяє нам пропонувати вам дешеві і практичні моделі на будь-який смак і бюджет.

Вся наша продукція в цій категорії відповідає стандартам якості. Серед її ключових переваг:

Надійність та довговічність - наші вироби стійкі до впливу підвищеної вологості, механічних пошкоджень і температурних перепадів завдяки антикорозійній обробці і захисному фарбуванню високоякісними та ефективними порошковими фарбами;
Оптимальна конфігурація - кожна шафа металева для одягу оснащується поличками для зберігання головних уборів та взуття (додаткова опція),, гачками для розвішування робочого або змінного одягу;
Безпека – шафи комплектуються індивідуальними поворотними замками;
Модульність – наші вироби можуть комбінуватися між собою;
Великий вибір моделей з 1, 2 або 4 камерами;
Антивандальність;
Значно менша в порівняні з виробами з дерева та ДСП вага.
В нашому асортименті великим різноманіттям представлені розбірні шафи – зручні в транспортуванні моделі, що також вирізняються простотою конструкції. Саме їх обирає більшість наших клієнтів при розміщенні замовлення на велику кількість меблів для роздягалень і гардеробних.

Вибрати і придбати практичні меблі з металу в нашій компанії дуже просто - ви можете ознайомитися з представленими на нашому сайті фото типових моделей або проконсультуватися з нашими фахівцями, а також розмістити замовлення на виробництво шаф необхідного вам розміру, конфігурації або в індивідуальному дизайні.

Відео-інструкція по збиранню шафи металевої для одягу з перегородкою ШОМ-1: