Галіндустрія - поштові скриньки та інші металеві вироби. Шафи та лавки для гардеробу.

Наша компанія «Галіндустрія» працює в галузі металообробки з 2003-го року. За цей час ми стали лідером, якому довіряють професіонали - комунальні підприємства, будівельні та комерційні організації. Серед наших клієнтів є також приватні замовники, які гідно оцінили якість нашої продукції, високі стандарти сервісу та беззаперечну готовність втілювати в реальність різноманітні дизайнерські задуми.

Виробництво

Одна з переваг нашої компанії - повністю автоматизоване власне виробництво. Кожен етап виготовлення металовиробів контролюється досвідченими фахівцями, які присвятили багато років вивченню і вдосконаленню технологій та дійсно гарантують точність у виконанні робіт і відповідність продукції сучасним стандартам якості.

Використання обладнання для лазерної різки дозволяє нам мінімізувати втрати в процесі розкрою металу, завдяки чому ціна нашої продукції доступна і вважається найбільш демократичною в умовах сучасного ринку. Заготовки проходять всі стадії очищення, обробляються антикорозійними засобами та покриваються стійкими до механічного, температурного і кліматичного впливу порошковими фарбами в технології електростатичного напилення на власній фарбувальній лінії. Дотримання всіх норм обробки металоконструкцій практично не обмежує сфери їх застосування - наші вироби вирізняються подовженим терміном експлуатації та можуть використовуватись як всередині приміщень, так і в умовах відкритого простору.

Основний матеріал виробництва - високоякісна холоднокатана сталь від кращих виробників, товщина листа обирається у відповідності до області застосування виробу та індивідуальних вимог до його якості іта зносостійкості.

Асортимент

Як один із ключових гравців відповідного сегменту ринку не тільки у Львові і області, а й в усій Україні, ми пропонуємо вашій увазі максимально повний асортиментний ряд. У кожній категорії представлені моделі в широкому ціновому діапазоні - придбати наші товари можна оптом, що важливо для різноманітних підприємств і організацій, а також в роздріб для задоволення локальних господарських потреб.

У нас ви знайдете:

  • Металеві стелажі – зручні в застосуванні антивандальні меблі для організованого зберігання товарів, речей та документів, в тому числі стелажі металеві розбірні;
  • Металеві шафи - компактні і практичні моделі, які можуть використовуватися для зберігання змінного одягу при облаштуванні гардеробних і кімнат для перевдягання, а також для оснащення складських приміщень;
  • Багатосекційні поштові скриньки для багатоквартирних будинків; Індивідуальні поштові металеві скриньки в оригінальному дизайні для приватних будинків;
  • Поштові замки для комплектації скриньок;
  • Ревізійні двері із замками або засувками для полегшення доступу до інженерних магістралей;
  • Металеві аптечки;
  • Прикраси для покрівлі, фасаду, присадибних ділянок;
  • Лавки для гардеробних;
  • Комплектуючі.

Крім виробів з металу за типовими лекалами ми також пропонуємо вам послуги індивідуального проектування - у нас ви можете замовити моделі нестандартної конфігурації в оригінальному дизайні.

Ми впевнені, що запорукою тривалих і плідних відносин з кожними клієнтом і дилером є чесність і прозорість. Багаторічний досвід і прагнення стати для вас «№1» допомагають нам створювати продукцію відмінної якості за доступною ціною.