Поштові замки

Поштові замки
Поштові замки
Поштові замки
Поштові замки
Збільшити
В наявності
Ціни тимчасово вказані в прайс-листах

22,00 грн за секцію

Оформити замовлення
Замовити зворотній дзвінок
Варіанти доставки
Розрахунок вартості доставки(На сайті Нової Пошти)
Опис:

Замок поштовий + ключ з пластиковим тримачем

Поштові замки призначені для закривання поштових скриньок, меблевих шаф, аптечок, таксофонів.

Замок поштовий - аби не гірше дверного

Їдучи надовго, ми просимо сусідів щоб уникнути небажаних «гостей» наглядати за квартирою, не завжди сподіваючись на дверні замки. А як бути із замками поштовими? Кореспонденція не менш важлива для людини, ніж будь-яка інша сторона особистого життя. Часом легка доступність поштової скриньки може запросто зламати все особисте життя. Будь-який злодюжка діє з замками (у цю категорію входить і замок поштовий) за принципом найменшого опору. Чим швидше і простіше розкривається замок, тим краще для злодія, але тим гірше для власника майна.

Оснащення поштової скриньки замком поштовим залежить безпосередньо від його модифікації. Справа в тому, що існує два типи поштових скриньок:

- Для використання в умовах відкритого неба (поза приміщенням, на вулиці)

- Для використання в умовах закритих приміщень (усередині будівель)

Кожна з модифікацій поштової скриньки вимагає особливого замка поштового. І сьогодні надійним замком поштовим повинні бути оснащені не тільки вуличні модифікації поштових скриньок, а й поштові скриньки внутрішнього використання. З чого б не було виготовлено поштову скриньку - металу, кованого заліза або алюмінію - вона має потребу, перш за все, в надійному замку.

Замок поштовий, виконаний з якісного матеріалу, зазвичай додатково ще і хромований (для уникнення корозії металу). Такий замок поштовий прекрасно буде почувати себе і на вулиці, і в приміщенні, не побоюючись потьмяніти, покритися іржею або змінити колір.

Інші товари в цій категорії:
2
Поштові замки
Поштові замки
Поштові замки
Поштові замки
Закрити