Скриньки поштові для приватних будинків 

Перелік товарів: 13 шт.

Поштові скриньки індивідуальні

Індивідуальні поштові скриньки користуються великою популярністю при оформленні екстер'єру, перш за все, в заміському житловому будівництві.

Використання сучасних технологій і сировини від надійних постачальників дозволяє нам пропонувати кожному нашому клієнтові продукцію бездоганної якості. Основний матеріал виробництва – високоякісна холоднокатана сталь, що підлягає обов’язковій попередній антикорозійного обробці та порошковому фарбуванню. Технологія виготовлення передбачає застосування лазерної різки металу, яка вирізняється високою продуктивністю та безвідходністю – саме цим зумовлена фінансова доступність всієї нашої продукції. Слід зауважити, що скриньки комплектуються якісними замками.

Основні переваги вуличних поштових скриньок, придбати котрі ви можете в компанії «Галіндустрія» оптом і в роздріб не тільки у Львові, а й з доставкою по всій країні - довговічність, зносостійкість та привабливий зовнішній вигляд. Крім типових виробів ми також готові реалізувати будь-який нестандартний проект за індивідуальним ескізом без обмежень у формі та виборі кольору.

Одним з популярних різновидів індивідуальних скриньок вважаються моделі для офісів та установ, також наявні в нашому асортименті – вони вирізняються більшим внутрішнім об'ємом конструкції.

Ціна індивідуальної поштової скриньки залежить від її конфігурації та розміру. У нашому асортименті представлені класичні моделі вертикальної та горизонтальної орієнтації (з верхнім або антивандальним типом завантаженням), а також більш оригінальні моделі у формі приватного будинка.